Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

zezerta

Niektórzy z podopiecznych naszej fundacji już zauważyli, że otrzymali zdjęcie Anieli pocztą :))) Ci, którzy jej nie poznali niech szukają. Ośrodek Rehabilitacyjny Tratwa umieścił fotkę z ćwiczeń w swojej nowej ulotce, a ta znalazła się w kopercie z nowym porozumieniem :D Kariera naszej Gwiazdy kwitnie ;D Ulotkę możecie sobie zobaczyć poniżej bo Tratwę promować warto!!!!!

 Ulotka Tratwy

Ulotka Tratwy

U nas dzisiaj znowu był dramat - pobieranie krwi...chyba wszyscy w szpitalu słyszeli Anielę. Zobaczymy za tydzień czy Euthyrox znowu w górę. O tyle jest lepiej, że już nie zasypia na siedząco ale spuchnięta nadal. Waga - 19kg, wzrost - 102cm.

Macie może jakieś informacje na temat nagłego zaginięcia butów zimowych w rozmiarze 27???? Adaś szczęściarz dostał swoje ale dla Gryzonia nic nie mają! O, przepraszam! Takie wysokie pod kolano, z pomponami i wyginające się we wszystkie strony i owszem! W dwóch kolorach. Za to normalnych, dziecięcych, które trzymałyby stopę nie ma w 3 sklepach. Jutro idę szukać tylko z Adaśkiem, jak znajdę to chyba schowam za regał żeby mnie nikt nie ubiegł (tylko jak to zrobić kiedy regał tuż przy ścianie) :DDDD.

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci