Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

zezerta

O jasełkach opowiem po świętach. Teraz chciałam Wam troszkę pożyczyć.

Tak najprościej jak można życzę Wam aby Jezus był faktycznie centrum Bożego Narodzenia. To Jego święto, Jego urodziny. To jest taki Ktoś, którego warto mieć "w znajomych". Te wszystkie choinki, prezenty, reniferki, aniołki, krasnale to przecież tylko po to żeby dom przystroić na Jego przyjście. Świętego Mikołaja też bez Jezusa by nie było, w końcu człowiek biskupem był, księdzem!!! Niech  narodziny naszego Zbawiciela będą dla Nas źródłem Miłości, pokoju, nadziei i radości.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!!!!!!!!!!


Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • ania_redaktor

  Wzajemnie błogosławionych świąt i nowego początku, którego rodzinnie wyczekujecie!

  PS Szukam kontaktu do sióstr ze wspólnoty Córek Miłości Miłosiernej z Madrytu. Przeczytałam, że uczestniczyliście w ćwiczeniach, które prowadziły. Czy jesteście w stanie podpowiedzieć, jak można dotrzeć do nich?

 • zezerta

  Dziękuję :) Oczywiście, mamy z Siostrami stały kontakt. Polski numer telefonu: 725008421, mail: marimi_ham@yahoo.es. Gdyby chciała pani uczestniczyć w marcu w ćwiczeniach to proszę się skontaktować, będą w Polsce. Pozdrawiam serdecznie!!!
  M.N.

 • zezerta

  Pani Aniu siostra Karolina nie jest pewna czy dotarł do Pani mail z Madrytu. Jeśli chce Pani uczestniczyć w ćwiczeniach w marcu to proszę napisać sms na numer, który podałam. 20-23.03 w Krakowie, 27-30.03 w Rybakach koło Olsztyna. Pozdrawiam serdecznie! M.N.

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci