Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : brat

zezerta

Zanim zacznę pisać co u nas - podziękowania. Wpłynęły na konto fundacji pieniądze z 1%, które przekazywaliście dla Anieli. Zebrała się taka suma, która pozwoli spokojnie planować rehabilitację na przyszły rok i pewnie jeszcze trochę zostanie. Przerosło to zdecydowanie nasze marzenia. Już z części tych środków skorzystaliśmy. Bardzo, bardzo mocno dziękujemy!!!! Jesteście wspaniali! Pamiętamy o Was w modlitwie bo tylko tak możemy się odwdzięczyć. Polecamy się też na przyszłość :O) Zajrzyjcie do zakładki ! PODZIĘKOWANIA I LISTA DARCZYŃCÓW ! a zobaczycie jak wiele osób nam pomaga.

W życiu Anieli ogromna zmiana! Urodził Jej się brat - Adaś :) Rozłąka z mamą na całe 5 dni była chyba trudniejsza dla mnie. Początki po powrocie do domu były trudne, nikt nie spodziewał się tego co nam się przydarzyło... Przygotowywaliśmy Gryzuszkę na nowego człowieka w rodzinie, opowiadaliśmy co będzie robił, czego nie będzie na początku potrafił itp. Zaskoczyła nas jednak! Pierwsza noc była straszna. Okazało się bowiem, że nasze starsze dziecko po prostu strasznie boi się tego małego wrzeszczącego zawiniątka, a właściwie boi się tego, że dzieje mu się potworna krzywda!!! Zaczęło się od tego momentu

dzieci 

dostała Małego na ręce a ten nie myśląc wiele otworzył buzię. Płakała i traciła głowę kiedy tylko zakwilił. Kupiliśmy więc smoczek. Na szczęście już się dała przekonać, rozumie dlaczego braciszek płacze i stara się panować nad emocjami, które nią targają.

dzieci

Ostra jazda! Teraz zaczyna się Adasiem cieszyć w pełni :) Jest fantastyczną, starszą siostrą!!!! 

W przedszkolu odnalazła się fantastycznie. Uwielbia tam chodzić, co bardzo nas cieszy i służy Jej to bardzo. Ma świetną grupę, dzieciaki cudowne, program zajęć idealny dla Anieli. Tutaj na zdjęciu fragment dogoterapii :)

dogoterapia

Zaliczyliśmy we wrześniu oprócz porodówki także ślub i wesele :O) Ciocia Kasia i wujek Damian weszli w nowy etap w swoim życiu, a Gryzucha wprowadzała ich, dość niespodziewanie, do kościoła. Na weselu szalała ile się dało, niestety nie było mnie przy tym.

wesele

ślub

W pażdzierniku oczywiście były 4 urodziny, w tym roku połączone z Chrztem Adasia. Gości bardzo wielu, prezentów jeszcze więcej. Wymarzona hulajnoga jest.

urodziny

rodzinka

Jeszcze najświeższe wiadomości jeśli chodzi o wagę i wzrost: 95 cm i 15kg! Nareszcie!

Teraz właśnie Aniela wraca z tatą z turnusu rehabilitacyjnego w Jadownikach Mokrych - bardzo fajny ośrodek. Dwa tygodnie! W domu było strasznie cicho! Dzielna była bardzo. Postaram się szybko zdać relację jak im tam było :O)

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci