Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : GWIAZDA-FILMOWA

zezerta

Olśniło mnie! Nic chyba nie napisałam o udziale Anieli w filmiku promującym ZPE czyli Jej szkołę i przedszkole, również Adaśkowe :) Nagrywanie 30 sekundowego filmiku trwało jakieś dwie godziny, z czego część nie została wykorzystana. Całą monotonię pracy osładzała obecność zespołu Enej. Aniela bardzo lubi ich piosenki, lubi też chłopaków. Z wzajemnością, raczej urokowi Gryzonia się nie oparli :) Aniela na powitanie rzuciła się Zespołowi w ramiona jakby znali się całe lata świetlne. Oprócz ulubionych Lolusia i Mirunia miejsce na piedestale zajął Jacuś, który dzielnie trzymał Anielę na rękach przez większość nagrania. W przerwach Panowie byli skutecznie zagadywani.

Enej

Enej

Enej

Profesjonalne zdjęcia z tego wydarzenia ze szczęśliwą moją córką oraz innymi dzieciakami można  zobaczyć na stronie ZPE (w zakładkach jest link) lub na FB. Bardzo fajne doświadczenie, radość bezcenna. Panowie dziękujemy bardzo i pozdrawiamy z całego serducha! Pięknie!

Gdyby Wam jeszcze było mało to moje starsze dziecko jest z gatunku tych, które w przyszłości może będą wyskakiwać z lodówki. Aniela znalazła się również w filmiku promującym Stowarzyszenie Zespołu Williamsa :) Na wejście widać Jej oko i okulary, potem jeszcze miga w trakcie. Zdjęcia robił w zeszłym roku na zjeździe ZW tata Amelki, świetny muzyk i fantastyczny fotograf :) Wojtku, Olu - świetna robota!!!!!!!! Film bardzo mi się podoba!!!!!!!! Jeśli czyta to Człek o pięknym, męskim głosie, który w dodatku jest rozpoznawalny w naszym kraju i spot Mu się podoba... Człeku! Może zechciałbyś przeczytać tekst, który zakrywa piękne twarze naszych dzieci? Uwolnić litery niedostępne dla nieumiejących czytać???? Takie marzenie mam.

Również za sprawą wspomnianych Oli i Wojtka został stworzony film wspominkowy z naszego williamsowego turnusu. Przyjemnego oglądania!!!!!!!

Mamy w domu Gwiazdę, to się czuje...

Jutro finisz zbieractwa jedno procentowego. Jak widzicie zbieraliśmy środki na subkonto Anieli w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" o czym szczegóły w zakładce 1% ale też na nasze Stowarzyszenie Zespołu Williamsa oraz Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Każdy cel jest dobry :) Dziękujemy za pomoc!!!!! Pamiętajcie o nas :) My o Was pamiętamy!!!!!!

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci