Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : artykul-o-Anieli

zezerta

Mam wielką ochotę napisać coś jeszcze o artykule z TJŻ ale póki co się powstrzymam, moje ego ciężko znosi ten tekst, ech...

Miało być kilka słów o naszym fantastycznym, wakacyjnym spotkaniu przecież!!!!

Szkoda, że tak rzadko możemy się widywać - chodzi mi oczywiście o rodziny z dzieciakami z ZW. Najlepiej byłoby zamieszkać razem :DDDDD Aniela na 100% byłaby uszczęśliwiona :))) Ona lubi żyć w stadzie. Miało nas być więcej w tym roku ale niestety choroba jednego ze Szkrabików troszkę plany zmieniła, także byliśmy w takim samym składzie jak rok temu: Agnieszka z Mają, Agnieszka z Michałem + Kacper, Filip i Kornelka, Jola z Kubą i my. W wakacje kolejne spotkanie także zapraszamy! To co się nie udało w sierpniu może się dokonać w przyszłości :)

Nie zrobiliśmy wspólnego zdjęcia niestety, mamy foty większościowe.

Zjazd rodzin ZW

 Zjazd rodzin ZW

i mniejszościowe

Zjazd rodzin ZW

Najlepszym fotografem okazał się Kacper, zagiął nas pięciolatek :) 

Zjazd rodzin ZW

Udało się nam pójść nad jezioro! Ha! Nawet zamoczyć się udało niektórym!

 Zjazd rodzin ZW

Trochę był problem z suchym powrotem do bazy ale kto ma dać radę jak nie my ;) W końcu do jeziora od nas to daleko nie jest.

Bardzo miło spędzony czas, mam takie wrażenie, że nikt nas tak nie zrozumie jak w tym gronie, a i dzieci dobrze się ze sobą czują.

Zrobiliśmy sobie grilla :P (już tęsknię za tym zapachem, mmm), pojedliśmy mnóstwo pyszności,

 Zjazd rodzin ZW

zrobiłam tort niespodziankowy , którym dzieciaki bardzo się cieszyły :))

 Zjazd rodzin ZW

Troszkę sobie małoletni poszaleli razem, z kapitanem Kacprem polecieli w kosmos - super! My się nagadaliśmy albo raczej pogadaliśmy bo chyba przesytu nikt nie doświadczył w tej materii. Dwa dobrze wykorzystane dni, chciałoby się więcej. Cóż, to co dobre nie może trwać wiecznie bo przestaniemy doceniać kiedy się trafia, banał ale prawdziwy... Czekam z utęsknieniem na kolejne takie zjazdy. Pozdrawiam autorów zdjęć, wszystkich obecnych i tych, których tym razem zabrakło!!! Czekamy!!!!!!!!!!!

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci