Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : Baby-Pruskie

zezerta

Strasznie ponuro za oknem, my ciągle jeździmy na jakieś badania albo ćwiczenia,

Masaż perełkowy

tu katar i kaszel, tam 5 wyrastających jednocześnie zębów, jakieś gorączki po drodze, teraz jeszcze Gryzoń ma kiepskie wyniki TSH i znowu trzeba pobierać krew ( a to jest dramat, kto raz widział ją w akcji przed gabinetem zabiegowym ten długo będzie pamiętał), jutro płukanie uszu bo tak się zatkały, że Otomer nie działa a ze słuchem kiepściuchno i tak sobie pomyślałam, że na taką plagę i ogólny kryzys najlepsze będą zdjęcia wakacyjne, także garść wspomnień słońca i pięknych chwil bez gromady leków i chusteczek higienicznych, kiedy Aniela nie zasypiała na siedząco a Adaś częściej się uśmiechał.

Pierwszy raz w jeziorze, Adasia oczywiście :) i pierwszy wspólny! To nic, że mieszkamy nad jeziorem a to jest ostatni weekend wakacji...

Krzywe

Poszliśmy już nie popływać ale posiedzieć i popatrzeć na wodę.

Krzywe

Krzywe

Krzywe

Krzywe

Jak nam się nudzi to się malujemy, najczęściej Aniela chce wyglądać jak Klaun ale raz chciała inaczej!

Malowanki

Malowanki

Malowanki

Mieliśmy fajną akcję w mieście, Baby Pruskie opanowały centrum, to już ich ostatnie chwile kiedy stały razem na Starym Mieście.

Baby Pruskie

Baby Pruskie

Baby Pruskie

Adaś nauczył się sam stawać, bez trzymanki (jakiś czas temu). Z chodzeniem przy meblach radzi sobie świetnie, za rękę też jakoś wychodzi więc niebawem pewnie ruszy w świat.

Stoję!!

Ulubiona zabawa Świnki Peppy.

Plusk plusk

Wspólna kąpiel :) jak zawsze świetna zabawa.

Broda

Broda

Każde miejsce i każdy czas jest dobry na ćwiczenia, tutaj idziemy do sklepu...czego się nie robi żeby nie wracać zbyt wcześnie do domu :DD

Ćwiczenia


© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci