Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : wielkanoc

zezerta

ALLELUJA!!!!! JEZUS ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!

mazurek

Mam nadzieję, że i Wy tego doświadczacie :)))

Żeby nie było nudno to Adaś dostał mega alergii i w Wielki Piątek powędrowaliśmy do lekarza, diagnoza - zapalenie oskrzeli.

Adaś

Antybiotyk jeszcze do piątku, na szczęście woda nie płynie już wszelkimi możliwymi otworami ale buźka widać, że po przejściach. Humor w święta dopisywał mimo wszystko :) Mieliśmy gości, a dla Gryzonia goście to podstawa. Adaś dzielnie się trzymał. Aniela zdrowa, uśmiechnięta, szczęśliwa i kolczyki dała sobie przykleić!!! Trochę tam rozpaczy, że zawartości koszyczka nie można wziąć na raz tylko trzeba rozłożyć na duuuużo dni.

Mała konsternacja w niedzielę...idziemy do pustego grobu, a tam Jezus! "Mamo dlaczego On wstał i znowu się położył????" Jakaż to była pretensja w głosie!!! No właśnie dlaczego???? Też nie rozumiem...pewnie ciężka była ta figura więc została przykryta tylko, ale co się natłumaczyłam, że z tym Zmartwychwstaniem to prawda, a ta figura to nie jest prawdziwy Jezus tylko taki znak żeby lepiej zrozumieć. Tylko jaki znak i jakie lepiej zrozumieć jak ktoś nie pomyślał i pomieszał dziecku wszystko? W innym kościele Jezus był Zmartwychwstały i grób pusty. Aniela usatysfakcjonowana - faktycznie Zmartwychwstał!

Gryzoń 

Dzieciaki zaatakowały mnie w Poniedziałek Wielkanocny kiedy próbowałam rozprostować kości po nocy, tak, tak, dobrze czytacie, po nocy. Najbardziej "połamana" jestem zazwyczaj rano. Tak to jest jak się śpi z głową na piłce i jedną połową ciała na łóżku, a drugą w powietrzu.

Lany Poniedziałek

Lany Poniedziałek

Lany Poniedziałek

Regularna bitwa.

Lany Poniedziałek

Lany Poniedziałek

Na koniec kolejny mały sukces wymuszony nieodpartą chęcią dorównania starszej siostrze :) Normalny stół i krzesło, a nie jakieś tam dla maluchów gadżety i samodzielność to podstawa. Nauczył się mówić "ja" i korzysta często, a że rozlewa przy tym...

Adaś

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci