Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : Myszka-Norka

zezerta

Uwaga, uwaga!!!!!! Specjalny występ dedykowany Tobie - Szanowny Darczyńco!!!!!!

12.469,67 zł !!!!!!!!!!!!!!!

190 osób przekazało w tym roku

dla Anieli swój 1%!!!!!!! 

Olsztyn, Nowe Miasto Lubawskie, Słubice, Sulęcin, Iława, Gorzów Wielkopolski, Ostróda, Gdynia, Jarosław, Lębork, Kętrzyn, Toruń, Brodnica, Nowy Dwór Mazowiecki, Zielona Góra, Pruszków, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Bartoszyce, Działdowo, Pabianice, Nidzica, Malbork, Grudziądz - DZIĘKUJEMY! Jesteście wspaniali!!!!!

Te 190 osób, których nazwisk nie znamy to nie wszyscy nas wspierający. Gdyby nie pomoc Wandzi Krzysia, Kasi i Artura, Ani, Madzi, Lucyny i wielu innych osób - nie udałoby się nam zgromadzić wystarczającej kwoty na rehabilitację. Nie byłoby też tych 190 osób bez naszej rodziny i znajomych, którzy apele rozpowszechniali i prosili o pomoc w naszym imieniu.

Dziękuję za Wasze zaufanie do nas, do Fundacji. Wiele się mówi o przekrętach dlatego jeszcze raz zapewniam - nasza Fundacja nie pobiera od nas ani złotówki, to czym się z nami dzielicie w 100% jest przeznaczane dla Anieli, a nasze rachunki za rehabilitację, dojazdy są szczegółowo sprawdzane co do celowości wydatków.

Dzięki Wam Aniela ma zapewnioną rehabilitację w całym 2014 roku. Pojedziemy na 3 turnusy, dwa dwutygodniowe i jeden tygodniowy. W styczniu jedziemy nad morze, w lipcu w góry, w marcu na turnusowy zlot osób z ZW do Zaździerza. Szukaliśmy już alternatywnego pozyskiwania funduszy, zbierałam adresy firm, które mogłyby nam pomóc. Pieniądze na subkonto w Fundacji wpływały bardzo powoli i nie sądziliśmy, że ostatniego dnia przelewania 1% spotka nas taka niespodzianka! Cztery brakujące tysiące są!!!! Mamy odpowiednią kwotę na wszystkie turnusy plus bilety kolejowe żeby jakoś dojechać. 

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!


Obiecałam pisać dalej więc nadal będę się uzewnętrzniać - dobrze mi to robi i Wam podobno też ;) 

Październik i listopad zawsze są dla mnie trudne, jakoś tak zimno, mokro, buro, nie lubię tego. Aniela za to lubi. Październik szczególnie! Urodziny :) Wszyscy wiedzą o miłości do słodyczy Gryzonia. Została uszczęśliwiona.

Urodziny.

Goście mieli nie przyjść ale jednak prawie wszyscy dotarli, całe szczęście. Brak rodziny w takim dniu byłby dla Anieli nie do zniesienia. Jednego weekendu bez odwiedzających nie może przeżyć, cóż dopiero urodziny. Babcia i dziadek zostali na noc więc radość była jeszcze większa. Tort musiał być bo ja bym nie przeżyła. Na specjalne zamówienie - Śpiąca Królewna.

urodziny

Zgadnijcie jakie życzenie Aniela miała, a jakże! Głośno wypowiedziała! 

Urodziny

Chciała żebyśmy ją wszyscy kochali...

Chyba pierwszy raz w życiu zjadła kawałek tortu i poprosiła o dokładkę, następnego dnia też zjadła. Na pytanie dlaczego teraz jej tak smakuje, a wcześniej nigdy nie lubiła (chociaż smak prawie taki sam) powiedziała - "wcześniej nigdy nie było Śpiącej Królewny"!

Prezentowa książka zgodna z zainteresowaniami.

Urodziny

Wszystkie nasze dzieciaki z okolicy :) Jak to się udało sama nie wiem.

Urodziny

Po imprezie trzeba było rozpracować prezenty. Puzzle 3D - mebelki drewniane.

Puzzle

Puzzle

Nie mogłam się powstrzymać, pokazuję moich pracusiów. Ciastolina i ząbki. Kiedy wiertarka była w rękach Anieli i brzęczała pełną parą nie przeszkadzało Jej to, miała kontrolę nad hałasem, niestety kiedy Adaś przejmował narzędzie był już wrzask poprzedzony ogromnym zirytowaniem. Mimo wszystko zabawa fajna.

El dentista bromista.

Kot. Tak. Ten osobnik zasługuje na osobny wpis, może innym razem. Cóż, nie jest idealny, podobno wszystkie koty mają Zespół Aspergera, ten ma na pewno, jednak u innych kotów, które miałam w przeszłości, nie zauważyłam tych objawów. Imre wie czego chce i dąży do tego po trupach. Niestety nie mamy w domu drzew ani myszy więc nieustannie poluje na nas i po nas się wspina. Tutaj akurat miał ochotę się poprzytulać.

Imre

Zapisaliśmy Anielę do Integracyjnej Szkółki Piłkarskiej, którą organizuje nasza Fundacja w Olsztynie. Byliśmy póki co dwa razy. Myślę, że to dobre miejsce. Zobaczymy jak będzie później. Poniżej zdjęcie z innych zajęć z Myszką Norką z Fundacji, integracyjne tańce w bibliotece Abecadło :) Fajna zabawa.

Myszka Norka Dance

Dostaliśmy dla kota smycz. Nie lubi jej. Z resztą miejskiego podwórka także nie lubi, boi się hałasu. Trochę się trzeba było wykazać sprytem i odpornością na drapanio-gryzienie żeby mu tę smycz nałożyć. Udało się. Adaś trzymał kota żeby Aniela i tata mogli się ubrać i żebym ja mogła zrobić zdjęcie. 

Imre

Ubrana Aniela przejęła kota. Imre jest szybki jak błyskawica. Kiedy pstrykałam stał i smycz była na swoim miejscu. Jak widać jeden podskok sprawę załatwił.

Imre

Uwolnił się. Fota bardzo mi się podoba :D Na spacerze zrobił to samo i równie szybko.

Na deser! Aniela została poproszona o recytację wiersza na Apelu szkolnym z okazji Dnia Niepodległości. Dwa występy w ciągu jednego dnia. Pierwszy dla Szkoły Podstawowej drugi dla Gimnazjum.

11 listopada

Posłuchajcie sami.

Ten ukłon i aplauz na koniec - rewelacja. Fajne mamy dzieciaki. Wieczorem Aniela spytała Michała - "Tato czy ja jestem gwiazdą Szkoły Podstawowej?" Jak myślicie??? Jest? 

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci