Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : Aniela-opowiada

zezerta

Z ostatniej chwili. Aniela miała dzisiaj do szkoły na 10.00, była w doskonałym nastroju i postanowiła "przeczytać" mi bajkę. Przerwałam jej po dwóch zdaniach, złapałam za aparat i proszę bardzo. Specjalnie dla Państwa bajki sztuk dwie.

 

Jak już tak przy filmach jesteśmy to znalazłam coś z ferii zimowych. Dzieci były chore więc za bardzo na dwór nie chodziliśmy. Śnieg przyszedł do nas.

Z nowinek technicznych. Poradnia nefrologiczna zaprasza nas znowu za kilka miesięcy, badań nadal nie będzie bo dziecko nadal mało współpracujące i szkoda stresu. Ortodonta za rok ponieważ dziecko aparat owszem mieć powinno ale brak dojrzałości emocjonalnej do tegoż. Czekamy. Endokrynologicznie wszystko w porządku ale przydałoby się zadbać o figurę. Słuch w porządku. Właśnie! Wreszcie dotarliśmy do audiologa, w dodatku fajnego. Zarówna pani robiąca badanie, jak i pani doktor wiedziały co to ZW i czego po uszach takiego delikwenta można się spodziewać. Sprawnie, szybko, w bardzo miłej atmosferze. Dwoje dzieci zostało zbadanych w jakieś 20-30 minut. Zero czekania pod drzwiami. Z Adasiem wracamy tam za miesiąc z Gryzoniem za rok.

Bez związku z jakimkolwiek tematem, fajowe zdjęcie na koniec :)

Rodzinka.

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci