Menu

Anielinka

Opowieść o niezwykłej dziewczynce z Zespołem Williamsa

Wpisy otagowane : turnus-rehabilitacyjny

zezerta

Wreszcie koniec. Aniela i Adaś dostali piękne dyplomy, dwie płyty ze zdjęciami, także pamiątki świetne. Turnus fantastyczny ale wczoraj moje zmęczenie sięgnęło zenitu. Hałas, muchy pojawiające się znikąd o 5 rano, rozdrażniony Gryzoń, 100 % koncentracji żeby zdążyć, żeby nikt się nie zabił, deszcz padający zbyt długo itd. Jednym słowem: kryzys, mój oczywiście. Ale to było. Pożar ugaszony.

Pani strażak w akcji ;)

Pani strażak.

Zrobiłam sobie bąbelki czyli masaż wodny i kryzysu brak. Jutro około południa jedziemy do babci Hani i dziadka Andrzeja do NML, posiedzimy tam tydzień i do domu.

Jeszcze trochę wspominek z minionego tygodnia :)))

We wtorek mieliśmy ognisko, było pieczenie kiełbasek, Aniela sama trzymała swój badylek :)

 Ognisko

i zjadła dwie kiełbachy!!

Ognisko

Opiła się paskudnie słodkiego napoju a potem wiadomo...przygody typu: było za daleko i nie zdążyłam. No tak! Przecież nie wiecie! Porzuciliśmy pieluchy!!!!

W środę szaleństwa dyskotekowe. Oczywiście Gryzoń zapomina o swoich sprawnych nogach kiedy w pobliżu jest tata więc wykorzystała maksymalnie okazję fruwania w ramionach ;) Hitem Anieli są Kaczuchy, bardzo jej się podobał ten taniec, z pokazywaniem troszeńkę gorzej ale i tak zabawa przednia. Adaś cudnie tańczy, podryguje, macha rączkami tak jak siostra, nóżki w ruchu, drugi tancerz nam rośnie w rodzinie :)

tańce

tańce

Wczoraj na koniec dnia wylazło słońce, poszłyśmy na huśtawki, a potem na spacer do przydrożnej kapliczki. Aniela się pomodliła po swojemu i kiedy przechodziła obok nas grupka turnusowiczów krzyknęła: "Chodźcie wszyscy!! Zobaczcie Maryję!!" Nasza mała ewangelizatorka :)) Poniżej foteczki dzisiejsze.

Przydrożna kapliczka.

Spacer w chmurach

Jeszcze na koniec tutejsze owady i inne zwierzaki ;)

Motyl

Owady

Koza

Dziękujemy za wsparcie, za dowiezienie nas - dziadkowi Markowi, za odebranie - dziadkowi Andrzejowi, za pomoc finansową - wszystkim darczyńcom. Modlącym się za nas - wielkie dzięki - znowu się udało!!! <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><

Pozdrawiamy wszystkich czytaczy znajomych i mniej znajomych oraz zupełnie nieznajomych!

© Anielinka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci